Wakacje z partnerem czy z kumpelą?

Odpoczynek z partnerem lub z kumpelą?
Gdy jesteś na wakacyjnej wycieczce, długiej podróży, czy innego rodzaju urlopie – na pewno zabierzesz ze sobą kogoś do towarzystwa. W związku z tym z kim wolisz podróżować? Twoja kochająca druga połowa czy Twoi wariaccy oraz dowcipni przyjaciele? W odniesieniu do obu rozwiązań należałoby rozważyć walory oraz wady.

kobieta zrelaksowana

Podróżowanie z kumpelą – atuty
Jeżeli ferie są na plaży, na kempingu czy też analogicznych okolicznościach – wiele osób kategorycznie wybiera podróż z przyjaciółmi, z którymi są w stanie przeżyć niesamowite przygody. Jest tak wiele ekscytujących nowych rzeczy do odkrycia, a perfekcyjne jest to, iż macie takie same zainteresowania jakimkolwiek tematem. To również całe mnóstwo olśniewającego czasu na rozmowę podczas podróży. Możecie wymieniać się poradami oraz sztuczkami – w końcu przyjaciele są o wiele bardziej otwarci. Jest również mniej stresu, znacznie więcej swobody oraz o wiele bardziej spontanicznie.

Podróżowanie z partnerem – atuty
Ewidentnych plusów podróżowania z partnerem zamiast z przyjaciółmi bezsprzecznie nie wypada z nikim omawiać oraz nikomu tłumaczyć. Mimo to nieraz defekty takiego rozwiązania nie dla wszystkich są wystarczająco dobitne np. będąc na urlopach z przyjaciółką nie musisz cały czas niepokoić się o to, czy wyglądasz jak najlepsza wersja, dbać o doskonale gładką skórę, czy nienagannie ułożone włosy. Masz prawo pozwolić sobie na znacznie więcej lenistwa. Ostatecznie niemniej jednak przyjaciółka nie zagwarantuje Tobie tych gorących nocy oraz romantycznych momentów. Powinieneś sama więc zdecydować na której z tych kwestii będzie zależeć Tobie bardziej i w oparciu o to podjąć mądrą decyzję.